Genç Parti Alaşehir’de Olağan Kongresini Yaptı

Genç Parti Alaşehir'de Olağan Kongresini Yaptı

14 Mayıs 2022 - 14:49

Soner VATANSEVER / Alaşehir Manşet Haber - Genç Parti Manisa'nın ilçelerinde kongrelerine hız verdi. Genç Parti Alaşehir İlçe Teşkilatı’nın tek listeyle yapılan olağan kongresinde geçtiğimiz ay göreve atanan Mehmet Özdemir güven tazeledi.

Genç Parti Alaşehir Teşkilatı’nın olağan kongresi Ozan düğün salonunda gerçekleşti. Geçtiğimiz ay göreve atanan mevcut başkan Mehmet Özdemir'in tek aday olduğu kongreye Genç Parti MKYK üyeleri Adnan Tütüncü, Ersin Üzeyir, Genç Parti İzmir İl Başkanı Koray Gunuc, Genç Parti Manisa İl Başkanı Yılmaz Uslu, Genç Parti Manisa Teşkilat Başkanı Eşref Yolcu, Genç Parti Manisa teşkilat Başkan Yardımcısı Lokman Demir, Genç Parti Manisa İlçe  Başkanları parti üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

CEM UZAN MANİSA'YA SESLENDİ

Öte yandan Genç Partinin Kurucu Genel Başkanı olan ve yaklaşık 12 yıldır yurt dışında bulunan  Cem Uzan kongreye telefon ile bağlanarak canlı bir görüşme gerçekleştirdi. Genç Parti kurucu Genel Başkanı Cem Uzan yapmış olduğu açıklamada; “Genç Parti’nin tüm kademelerinde  azimle çalışan üyelerimize  teşekkür ederim” dedi.

Genç Parti Alaşehir İlçe Başkanı Mehmet Özdemir ise "Genç Partinin Alaşehir ilçesinde bayrağı devralmış bulunmaktayım. Bu bayrağı daha ileriye taşıyacağım" ifadelerini kullandı.

MANİSA'DA EN AZ 2 MİLLETVEKİLİ, 3 BELEDİYE ALACAĞIZ

Genç Parti Manisa  İl Başkanı Yılmaz Uslu ise "Alaşehir İlçemizin kongresini gerçekleştirdik. Alaşehir ve Turgutlu ilçelerimizin kongrelerini tamamlamış bulunmaktayız. Sırada Ahmetli, Salihli, Sarıgöl ve Kula kongrelerimiz var. 17 ilçelerimizde kongreleri tamamladıktan sonra Manisa il kongresi tarihini alacağız. Genç Partimize ve Manisa'mıza hayırlı olsun. Manisa için hedeflerimiz var. Genç Partiyi layık olduğu yere taşıyacağız. Gönül ister ki Manisa'da tüm belediyeleri ve milletvekilliklerini kazanalım. Ama Manisa'da en az 2 milletvekili ve 3 Belediye Başkanı çıkarmayı hedefliyoruz. Hedefimiz büyük. İlçe başkanlarımıza burada çok büyük görevler düşüyor. Eğer gayretli bir şekilde çalışılırsa bu vermiş olduğum rakamlar az bile kalır" şeklinde konuştu.

Manisa Genç Parti Teşkilat Başkanı Eşref Yolcu  ise "Bugün Alaşehir'imizin kongresini gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Cem Uzan'ın telefonla katılımıyla kongremiz daha da renklendi.Genç Parti olarak Manisa'da iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Biz Manisa Büyükşehir Belediyesine ve ilçe belediyelerine talibiz " ifadelerini kullandı.

Bu haber 991 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaşehir'de Uyuşturucu Madde Üretimi Yapanlar Yakalandı
Alaşehir'de Uyuşturucu Madde Üretimi Yapanlar Yakalandı
Alaşehir'li Usta Küçücük bir dükkandan dünyaya açıldı
Alaşehir'li Usta Küçücük bir dükkandan dünyaya açıldı