Manisa, Yapılan Ankette İlk 3’e Girdi

Manisa, Yapılan Ankette İlk 3'e Girdi

Alaşehir Manşet Haber - Yerel seçimlerin üzerinden 1 yıl geçti. ORC Araştırma, geride kalan sürede büyükşehir belediye başkanlarının başarısına dair bir çalışma yaptı. Buna göre en başarılı 10 büyükşehir belediye başkanı belirlendi.

14 Mayıs 2020 - 12:36 - Güncelleme: 14 Mayıs 2020 - 13:39

 

Yapılan yerel seçimlerin üzerinden 1 yıl geçti. ORC Araştırma şirketi, geride kalan süre içerisinde en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı araştırması yaptı. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ORC araştırma şirketi tarafından yapılan son 1 yılda en başarılı bulunan büyükşehir belediye başkanları araştırma sonuçlarında yüzde 58,1 oranıyla 3’üncü sırada yer aldı. Manisa’nın adını her zaman zirvede tutmak için çalıştıklarını vurgulayan Başkan Ergün, Manisalıların kendisine gösterdiği teveccühe layık olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

ORC araştırma şirketi, mahalli idareler genel seçimlerinin üzerinden geçen 1 yılın ardından son 1 yılda en başarılı bulunan büyükşehir belediye başkanları araştırması yaptı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, anket sonucunda yüzde 58,1 gibi bir oranla Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ardından 3’üncü sırada yer aldı. 

Başkan Ergün’den Manisalılara Teşekkür

Manisa’ya hizmet sevdasıyla 2009 yılından bu yana çalıştıklarını, proje ve hizmet ürettiklerini vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Değerli hemşehrilerimiz, yaptığımız hizmetleri takdir etti ve şahsıma 3’üncü kez bu onurlu görevi tevdi etti. Bizler de ekibimizle birlikte gösterilen bu teveccühe layık olmak için canla başla çalışıyoruz. Tarafsız kamuoyu yoklamaları ve anketlerde ortaya çıkan başarımız, çalışma şevkimize artı değer sağlıyor. Manisa’mızın adının zirvede yer almasına vesile olduğum için mutluyum. Bu gurur, şahsımın değil Manisa’nındır. Bir kez daha hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 1552 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Z.e
    4 ay önce
    Bunu buraya kim yaptıysa manisalı değil kesinlikle laflara karnımız tok icraat diyorsunuz. Suyun tonu 6 .50 tl ha birde 15 tl hava parası alıyor her su abonesinden nereye gidiyor bu paralar. Ankara belediye başkanı suyun tonunu 1tl ye veriyor ankara ya yetiyor manisaya yetmiyor ne garip bir durum doymadılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaşehir'de Trafik Kazası Can Aldı
Alaşehir'de Trafik Kazası Can Aldı