Kardeşlik Protokolü İmzaladılar

Kardeşlik Protokolü İmzaladılar

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Borsası ve Ödemiş Ticaret Borsaları, Aydın Ticaret Borsası ev sahipliğinde bir araya gelerek kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladı.

23 Şubat 2019 - 13:44

 

Alaşehir Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Borsası ve Ödemiş Ticaret Borsaları, Aydın Ticaret Borsası ev sahipliğinde bir araya gelerek kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladı.

Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü öncesinde açıklamada bulunan Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur; “Borsalarımız arasında ortak iş kültürü ve sürdürülebilir ilişkiler için bu kardeşlik ve işbirliği protokolün önemli olduğunu vurgulayarak, kurumlarımızın var olma sebebi olan değerli üyelerimiz için Aydın, Ödemiş ve Alaşehir Borsalarımız arasında çeşitli konularda işbirliği ve ortak projeler yürütülmesi hedefleniyor. Ödemiş ve Alaşehir Borsalarımız ile kardeş olmaktan dolayı memnunuz” dedi.

Alaşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Soygür ise, yapılan protokol ile diğer odalar ve borsalar arasında örnek teşkil etmesini ve üç borsanın kardeşliğinin sadece bizim yönetimlerimizde değil gelecek yönetimlere de örnek teşkil etmesini söyleyerek Aydın Ticaret Borsasına ev sahipliği için teşekkürlerini iletti. 

Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka da; “Kurum ilişkilerimizi güçlendirmek, iyi uygulamalarımızı birbirimizle paylaşmak vb. amaçlarla üç kurumumuza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. İmza törenine ev sahipliği yapan Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Törende yapılan konuşmaların ardından "Kardeşlik İşbirliği ve Protokolü" protokolü Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka ve Alaşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Soygür tarafından karşılıklı olarak imza altına alındı.

Kardeşlik ve İşbirliği Protokolü” imza törenine Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Ödemiş Ticaret Borsası Meclis Başkanı Turgut Akın, Alaşehir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Yılmaz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Genel Sekreterler yer aldı.

Bu haber 1666 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uçgun, Gündemimiz Bağımlılıkla Mücadele ve Metruk Binalar
Uçgun, Gündemimiz Bağımlılıkla Mücadele ve Metruk Binalar