Büro Memur-Sen "Uzlaştırmacı Eğitimlerimiz Başladı"

Büro Memur-Sen "Uzlaştırmacı Eğitimlerimiz Başladı"

Alaşehir Manşet Haber - Büro Memur-Sen Genel Merkezince Türkiye genelinde Altınbaş Üniversitesi işbirliği ile 600 TL ve 6 taksit imkanıyla Uzlaştırmacılık  Eğitim protokolü imzalandı.

29 Haziran 2019 - 16:01 - Güncelleme: 01 Temmuz 2019 - 22:40

 

Büro Memur-Sen Genel Merkezince Türkiye genelinde Altınbaş Üniversitesi işbirliği ile 600 TL ve 6 taksit imkanıyla Uzlaştırmacılık Eğitim protokolü imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Büro Memur-Sen Alaşehir İlçe Temsilcisi Ömer Şeker; "Büro Memur-Sen Genel Merkezimizce Tüm Türkiye genelinde Altınbaş Üniversitesi işbirliği ile 600 TL ve 6 taksit imkanıyla Uzlaştırmacılık  Eğitim protokolü imzalanmıştır. Adalet Bakanlığının 24 Nisan 2019 tarihinde eğitimlerin başlatılması izni duyurusundan sonra Büro Memur-Sen Manisa Şubesi olarak üyelerimize çok hızlı ve seri bir şekilde duyurularımızı yaptık. Gerektiğinde uzlaştırmacılık ile ilgili de kendilerini bilgilendirdik. Amacımız kaliteli bir Eğitimin sunulmasından ziyade bu işi severek ve gönüllü yapacak bir uzlaştırmacı kadrosunu adalet sistemimize faydalı hizmetler sunmaları icin Manisa'da Uzlaştırmacılık Eğitimini başlattık. Eğitimlerimizin ilk ayağı olan Salihli 1. Grubumuz üyelerimize her türlü imkanın  sağlandığı Salihli 50. Yıl İlköğretim Okulunda 28 Haziran 2019 itibari ile başlamıştır.

Manisa genelinde 5 sınıfımızın kayıtları ve diğer  tüm işlemleri tamamen sonlandırılmıştır. İlk sınıfımız Eğitime başladı diğer sınıflarımızda önümüzdeki günlerde başlayacaktır. İşlemleri tamamlanan bu sınıflarımızın kayıtlarının sonlandırılmasindan sonra 6. Sınıf açılması için talepler gelmekte ve 6.sınıfımızda şuan dolmak üzere. Gerektiğinde ilave sınıflar ile üyelerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bize bu imkanları sunan başta Büro Memur-Sen Genel Merkezimize, Manisa İl Başkanımız Murat Özkan'a, Altınbaş Üniversitesi'ne, ev sahipliği konusunda desteklerini esirgemeyen Salihli İlçe Temsilcimiz Yüksel Cengiz Başkanıma ve bizleri en iyi şekilde tüm imkanlarıyla misafir eden Salihli 50. Yıl İlköğretim Okulu Müdürümüz Fatih Akın'a teşekkürlerimizi sunarız. 

Tüm katılımcı Uzlaştırmacı adaylarımıza şimdiden başarılar diler, Eğitim sonucunun kendilerine ve adalet sistemimize faydalı olmasını dilerim" ifadelerini kullandı.

Bu haber 1887 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x