Bir şeyin yok denilen kadının karnından çıkanlar şok etti!

Bir şeyin yok denilen kadının karnından çıkanlar şok etti!

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir'li Bedriye Şen, karın ağrısı ile doktora gitti, "gaz şişkinliği var" denilerek geri gönderildi. Fakat karnından çıkanlar herkesi şok etti.

06 Eylül 2019 - 17:24

 

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yaşayan evli ve 3 çocuk annesi 57 yaşındaki Bedriye Şen'in karnından çıkanlar şok etti. 

Bedriye Şen 4 yıl önce karın ağrısı şikayetiyle Alaşehir Devlet Hastanesine başvurdu. Hastanede bir kitle tespit edilen kadın Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesine sevk edildi. Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinde ise yapılan tahlil ve tetkiklerde hastaya sadece gazı olduğu söylenerek gönderildi. Üniversite hastanesinde bir şey çıkmayınca rahatlayan ve durumu önemsemeyen kadın 4 yıl boyunca sürekli kilo aldığını zannederek karın ağrılarıyla yaşadı.

115 kiloya ulaşan kadın Kurban Bayramı sırasında Manisa Şehir Hastanesinde vücudundan 12 kiloluk kitle çıkarılan kadının haberi üzerine Manisa Şehir Hastanesine başvurdu. Burada yapılan tetkiklerde Bedriye Şen’in rahim bölgesinden göğüs altına kadar uzanan 15 santimetrelik bir kitle tespit edildi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Hekimi Op. Dr. Murat Özşahin tarafından yapılan ve yaklaşık 2 buçuk saat süren zorlu bir ameliyatın ardından çıkarılan 7 kilodan fazla kitle, hem hastayı hem de doktoru şaşırttı.

Çıkan haberler cesaret verdi

Vücudundan büyük bir kitle çıkarılan Bedriye Şen ise şunları söyledi: “İlk olarak Alaşehir Devlet Hastanesinde muayene oldum. Orada kitle olduğunu fark ettiler ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesine sevk ettiler 4 sene önce. Üniversi Hastanesine gittik, orada da tahliller yapıldı MR bile çekildi ama bir şey çıkmadı, bir sonuca varılamadı. Orada bir şey bulamayınca sevindim ve bir şeyim yokmuş diyerek bir daha üstüne düşmedim. Sık sık karın ağrısı çekiyordum, buraya tekrar karın ağrısı şikayetiyle geldim. Murat bey sağ olsun kitleyi tespit etti. Daha önce Kurban Bayramı sırasında İnternetten aynı şikayetten bir ablanın bu hastanede ameliyat olduğunu okudum. Oradan da cesaret aldım ve ameliyattan korkmadım. Gönüllü olarak geldim. Şuanda kendimi çok rahat hissediyorum, biraz rahatladım, hafifledim. Kitlenin 7 kilo olmasını beklemiyordum. Kilo aldığımı düşünüyordum, herkes de öyle söylüyordu. ‘Kilo alıyorsun, rejim yap’ diyorlardı. Meğer kilo değilmiş" ifadelerini kullandı. 

Bu haber 1579 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x