Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Eğitime Destek

Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Eğitime Destek

Soner VATANSEVER / Alaşehir Manşet Haber

07 Ekim 2022 - 19:35

Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl geleneksel olarak Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerinde gerçekleştirilen öğrencilere yardım etkinliği bu yıl da yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse edilen ve Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası aracılığıyla 2022-2023 eğitim/öğretim yılında öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere hazırlanan yardımlar, yapılan protokolle Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak’a teslim edildi.

Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seyhan, konuyla ilgili Sarıgöl’de yaptığı açıklamada, ’TOBB ve Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak, her zaman olduğu gibi eğitimin desteklenmesi noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyoruz. Artık geleneksel hale gelen eğitim desteğimizi bu yıl da gerçekleştirdik. Eğitim yardımlarımızı Alaşehir ve Sarıgöl ilçe milli eğitim müdürlüklerimize teslim ettik. Sarıgöl’de 80 ayakkabı, 30 mont, 70 okul çantası teslim ettik.’ dedi.

Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki ziyarette Meclis Üyesi Özlem Öncü ve Genel Sekreter Birol Şen de hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Firari Zanlı Alaşehir Jandarmadan Kaçamadı
Firari Zanlı Alaşehir Jandarmadan Kaçamadı
Alaşehir Zafer Partisinde Görkemli Açılış
Alaşehir Zafer Partisinde Görkemli Açılış