ALAŞEHİR’DE SPOR YATIRIMLARI HIZLA ARTIYOR

ALAŞEHİR'DE SPOR YATIRIMLARI HIZLA ARTIYOR

21 Ekim 2021 - 20:55

 

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Ak Parti ilçe teşkilatı öncülüğünde sportif yatırımlar hızla artmaya devam ediyor.

Alaşehir Şehir Stadyumunun yenilenmesi projesiyle başlayan Spor yatırımlarına bir yenisi daha eklendi. Spor yatırımları ile ilgili açıklama yapan Alaşehir Ak Parti ilçe başkanı Yaşar Demirel; "Mülkiyeti ve kullanım hakkı Gençlik ve Spor Bakanlığımızda olan İlçe Stadyumunun içerisine, Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yapımı devam eden Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzunun arkasında kalan alana  basketbol, voleybol ve tenis kortunun yapımına başlandı.  

2020 yılında Şehrimize başlattığımız Spor yatırımlarına bir yenisinin eklenmesinin mutluluğu içerisindeyiz.

İlk olarak şehir stadyumunun yenilenmesi ile başladığımız yatırımlara, kapalı spor salonumuzun tadilatı ve yenilenmesi, Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme havuzunun yapılması,  basketbol, voleybol ve tenis kortlarının bitimiyle Alaşehir Şehir Stadyumu Spor Kompleksine dönüşecektir.

Alaşehir'imize kazandırılan Spor Yatırımları ve Tesisleri tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun dedi.

Başkan Demirel, yatırımların kazandırılmasında bizlere desteklerini esirgemeyen Alaşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Onur Katar'a, Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun'a, Manisa Valisi Sayın Yaşar Karadeniz'e, Manisa Gençlik Spor İl Müdürü Yunus Öztürk'e, Ak Parti Manisa Milletvekillerimize, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU'na Alaşehir'li Hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum, Alaşehirimize Hayırlı olsun dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yağış sonrası kayganlaşan yolda feci kaza: 1 Ölü
Yağış sonrası kayganlaşan yolda feci kaza: 1 Ölü