Açık bırakılan rögar kapağı tehlike saçıyor!

Açık bırakılan rögar kapağı tehlike saçıyor!

Alaşehir Manşet Haber - Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde ilçenin en işlek yollarından biri olan otoyolda açık bırakılan rögar kapağı tehlike saçıyor.

22 Haziran 2019 - 15:09

 

Alaşehir'de ilçenin en işlek yollarından biri olan otoyolda açık bırakılan rögar kapağı tehlike saçıyor.

Alaşehir - Denizli karayolu, yan bağlantı yolu üzerinde bulunan açık rögar kapağı tehlike saçıyor. Sürücülerin dikkati sonucu, şans eseri şimdiye kadar üzücü bir kazanın yaşanmamış moral kaynağı olurken, olası bir kazanın önüne geçmek için yetkililerin bir an önce gerekli tedbirleri alması gerekiyor.  

SON ANDA MANEVRA YAPTIM

Bağlantı yolunu kullanan ve açık rögor kapağını son anda fark ettiğini söyleyen Ahmet Kurt isimli vatandaş,"Sarıgöl istikametine gidiyordum. Yol boş olduğu için yanımdaki arkadaşımla sohbete dalmışım. Rögar kapağına yaklaştığımda kapağın açık olduğunu son anda fark ettim ve aracı sağa manevra yaparak rögar çukuruna kaçırmaktan son anda kurtardım. Allah'tan o anda sağımızdan araç geçmiyordu. Refleksle sağ yaptım, o anda yanımızdan araç geçiyor olsaydı kaza kaçınılmazdı. Neyse ki Allah korudu. Acaba işçiler filan mı çalışıyor diye baktım kimse yoktu. Yetkililerin bir an önce gerekli tedbiri almasında fayda var" diye konuştu. 

2019/06/2019-06-22-15-23-37.jpg
Bu haber 2058 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Alaşehirli
  8 ay önce
  Bunun resmini cekip haber yapana kadar kapağı kapatacak kadar cesaretin yokmuydu?
 • Admin
  8 ay önce
  Bu haberden sonra rögar kapakları gözden geçirilerek bir daha açılmayacak şekilde bakımı yapıldı. Kapağı kapatacak kadar cesaretimiz var, ayrıca bir daha açıklamayacak şekilde tedbir aldıracak kadar da zekamız var...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Evden Eve Taşımacılıkta Özveri ve Güvenin Adı Oldular
Evden Eve Taşımacılıkta Özveri ve Güvenin Adı Oldular
20 Yaş Altı Gençler İçin Dev Kampanya
20 Yaş Altı Gençler İçin Dev Kampanya