Alaşehir'de Spor Yatırımlarına Destek Devam Ediyor


Alaşehir'de Spor Yatırımlarına Destek Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığınca Alaşehir’e yapılan spor yatırımlarına destekler devam ediyor.

AK Parti Alaşehir İlçe Başkanı Yaşar Demirel’in girişimleri, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu ve AK Parti Manisa Milletvekillerinin destekleri, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Alaşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün çalışmaları sayesinde Alaşehir’deki spor yatırımlarına yenileri eklenmeye devam ediyor.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Alaşehir genelinde Gençlerin ve Sporseverlerin kullanımında olan Halı Sahaların onarımı, yenilenmesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü himayelerinde bulunan ilçe Stadyumunun arka ihata duvarlarının yenilenmesi ve 31 kalem İnşaat 82 kalem Elektrik İmalatları Yapımı için İhaleye süreci başlatıldı.  

Alaşehir AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Demirel konu ile ilgili yaptığı açıklamada; İlçemizde Şehir Stadyumunun yenilenmesi ile başlattığımız spor yatırımları son sürat devam etmektedir. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın, AK Parti Manisa Milletvekillerimizin destekleri, Manisa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün girişimleri ile İlçemiz genelinde faaliyet gösteren Halı Sahaların onarımı, yenilenmesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü himayelerinde bulunan ilçe Stadyumunun arka ihata duvarlarının yenilenmesi , 31 kalem İnşaat 82 kalem Elektrik İmalatları Yapımı için ihale süreci başlatıldı. Yaklaşık 240 de tamamlanacak olan inşaat ihalesi sonucunda İlçemiz Sporseverlerine yeni yatırımlar kazandırılmış olacaktır. Yaklaşık 17 aydan bu tarafa Gençlik ve Spor Bakanlığımızca ilçemize kazandırdığımız yatırımlar; Stadyumun yenilenmesi, Tribünlerin genişletilmesi, soyunma odalarının yenilenmesi, aydınlatmaların yenilenmesi, kapalı spor salonunun kapasitesinin arttırılarak yenilenmesi, Yarı olimpik yüzme havuzunun yapımı, Gençlik Merkezinin yapılması, Stadyum içerisine Tenis kortu ve Basketbol voleybol sahalarının yapılmasıdır. 

Başkan Demirel; Alaşehir AK Parti İlçe Teşkilatı olarak İlçemize kazandırdığımız Spor yatırımlarına yenilerinin eklenmesinin mutluluğu içerindeyiz. İlçemize hayırlı olsun. Alaşehirli vatandaşlarımıza, Sporseverlerimize yeni yatırımlar ve yeni projelerle çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.

Demirel, Yapılan yatırımlar ve yeni projelerde bizlere desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Muharrem Kasapoğlu’na, AK Parti Manisa Milletvekillerimize, Manisa Valimize, İlçe Kaymakamımıza, Manisa Gençlik Spor İl Müdürümüze, Alaşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.