Sokak Köpekleri Yaşlı Kadına Saldırdı

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir'de, komşusuna ziyarete giden yaşlı kadın, sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Sağ bacağından yaralanan yaşlı kadın, hastaneye kaldırıldı.


Sokak Köpekleri Yaşlı Kadına Saldırdı

 

Alaşehir'de komşusuna ziyarete giden 73 yaşındaki Münevver K. isimli yaşlı kadını sokak köpeği ısırdı. Sağ bacağından yaralanan yaşlı kadın, hastaneye kaldırıldı.

Olay, Piyadeler Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre komşusunu ziyarete giden Münevver K., bir anda sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Sağ bacağından aldığı yara ile yere düşen yaşlı kadın, kendini köpekten kurtarmak istese de başaramadı.

Komşular Yardıma Yetişti

Yaşlı kadının sesini duyan komşuları yardımına koşarak köpeği uzaklaştırdı. Yaşlı kadına ilk müdahale mahallede bulunan eczanede yapılırken, yaşlı kadın daha sonra Alaşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Başı Boş Köpekler Korkutuyor

Mahalle sakinleri, köylerinde bulunan ve zaman zaman saldırgan davranışlar da sergileyen başıboş sokak köpeklerinden artık dert yanıyor. Sebebi bilinmeyen bir nedenle yaşlı bir kadına saldıran köpekler yarın birgün çocuklarımıza da saldırabilir endişesi içerisinde olduklarını belirten mahalleli yetkililerden yardım istiyor.