Bir belediye başkanı daha Koronavirüs'e yakalandı

Alaşehir Manşet Haber - Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Koronavirüs (Kovid-19) test sonucunun pozitif çıktığını ve tedavisine başlandığını söyledi.


Bir belediye başkanı daha Koronavirüs'e yakalandı

 

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Koronavirüs (Kovid-19) test sonucunun pozitif çıktığını ve tedavisine başlandığını söyledi.


Bilgin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Kuru öksürük ve gribal enfeksiyon şikayetiyle 13 Ekim Salı günü başvurduğum Saruhanlı Devlet Hastanesinde yapılan Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) test sonucum pozitif çıkmıştır. Şu anda Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesinde tedavim devam etmektedir. Son bir kaç gün içinde benimle temas kuranların test yaptırmasını veya kendilerini karantinaya almalarını rica ediyorum. Sizlerin desteği ve duasıyla bu hastalığı en kısa sürede atlatacak ve görevimizin başına dönerek hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ise konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Saygıdeğer Kadim Dostum; Yol Arkadaşım Saruhanlı Belediye Başkanımız Sayın Zeki Bilgin'in (Kovid-19) olduğunu büyük üzüntü içerisinde öğrendim.
Başkanımın en kısa sürede aramıza dönmesi dileklerimle, kendisine geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum" dedi.