Kadir Daş, Parti Değiştirip Aday Oldu

Kadir Daş, Parti Değiştirip Aday Oldu

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Belediyesi eski Başkanlarından Kadir Daş, yapmış olduğu yazılı açıklama ile Büyük Birlik Partisinden Alaşehir Belediye Başkan Adayı oldu.

10 Şubat 2019 - 08:06 - Güncelleme: 10 Şubat 2019 - 10:05

 

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde gerçekleşen Büyük Birlik Partisi (BBP), Divan toplantısı sonrası 58 belediye başkanı adayını daha açıkladı. BBP'nin resmi internet sitesinde de yer alan listede Alaşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Daş'da yer aldı.

Kadir Daş, sosyal medya hesabından yapmış olduğu yazılı açıklamada;

"Değerli Alaşehirli hemşehrilerim, bir miliyetçi ve memleket sevdalısı bir kardeşiniz olarak, 3 dönem bana itimat edip güvendiğiniz, bu güzel şehrimin idaresinde beni görevlendirdiğiniz için minnet duygularımı, sevgi ve saygılarımı iletiyorum.İlçemizin ekonomik kalkınmasını sağlamak ve ilçemizi yaşanabilir çağdaş bir duruma getirebilmek için yapmış olduğum çalışmaların yanında sizleri de hiç unutmadım.Çocuklarımızın amcası, gençlerimizin abisi, bacılarımızın kardeşi, büyüklerimin oğlum diyebildiği bir kişi olmak için çırpınıp durdum, kısacası sizlerin Alaşehir halkının bizim Kadir diyebildiği biçimde çalıştım.

Seçin atmosferine girildiği şu günlerde ilçemizin idaresinde tekrar beni görmek istemenizi ve üzerimde bu konuda baskı kurmanızı saygı ile karşıladım. Bu çığlıklara sessiz kalamazdım, sizlere olan sorumluluğumun bilinciyle talepleriniz doğrultusunda belediye başkanı adayı olmayı, şehrimizi geçmişte olduğu gibi sizlerle birlikte yönetmeye karar verdim. 
Ülkemiz ve güzel memleketim Alaşehirimiz için hayırlı olmasını Cenab'ı Allah'tan temenni eder, benim gibi medeni cesareti gösterip b.başkan adayı olan arkadaşlarım içinde hayırlı olmasını temenni ederim.
Sevgi ve saygılarımla"

 

Bu haber 3873 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bayram eylence
    1 yıl önce
    Keh keh keh bizde inandık devir geçti eski başkan artık yanar döner devirleri geride kaldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Restoran ve Kafeler için Genelge
Restoran ve Kafeler için Genelge
MANİSA'DA GİRİŞ ÇIKIŞ YASAĞI SONA ERDİ
MANİSA'DA GİRİŞ ÇIKIŞ YASAĞI SONA ERDİ