İlçe Tarım Müdürü Neden İstifa Etti?

İlçe Tarım Müdürü Neden İstifa Etti?

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tarık Memiş, ani bir kararla istifa etti… Memiş'in istifasıyla ilgili iddialar ise istifadan daha fazla dikkat çekti.

18 Nisan 2019 - 21:31 - Güncelleme: 22 Nisan 2019 - 20:33

 

Alaşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tarık Memiş, ani bir kararla istifa etti. Memiş'in istifasıyla ilgili iddialar ise istifadan daha fazla dikkat çekti.

Alaşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tarık Memiş, geçtiğimiz günlerde istifa etti. Sessiz sedasız müdürlük görevinden ayrılan Memiş'in istifasıyla ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı.

Kemaliye Mahallesi'nde 1,8 milyon metrekare alanda ileri teknolojiyle kurulması planlanan organize sanayi bölgesi için 10.04.2019 tarihinde Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı, Stratejik Pazarlama Daire Başkanı ile birlikte ziraat mühendisleri arazide teknik araştırma yapmıştı. İncelemelere, Alaşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tarık Memiş'e CHP'li Belediye Meclis Üyesi Çevre Mühendisi Halil Koç ve CHP ilçe yönetim kurulu üyesi Ziraat Mühendisi Raşit Köşlü de katılmıştı. İddialara göre incelemelere katılan isimler istifa sürecini belirledi.  İstifanın da bu incelemenin hemen ardından gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

Tarık Memiş'in kesin istifa nedenini en kısa sürede sizlerle paylaşacağız,

Memiş'in istifasıyla boşalan Alaşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atamanın ne zaman yapılacağı henüz netlik kazanmadı.

Yeni atamanın önümüzdeki günlerde yapılabileceği konuşuluyor.

2019/04/2019-04-18-21-55-30.jpg
Bu haber 5604 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 10 Yorum
 • FATİH BİNGÜL
  3 ay önce
  AK PARTİ İŞİNİ BİLİR VARDIR BİR BİLDİĞİ İSTİFAYA MI ZORLANDI ACABA
 • Bi dost
  4 ay önce
  Siyasetle gelen siyasetle gider. Hak yiyen b.k yer. Eden bulur. Bu sözler boşuna söylelenmemiş. Adaletli olsaydı yerinde oturuyor olurdu.
 • Mehmet Balcı
  4 ay önce
  Ak parti alasehuede buyuzden gaybediyo zati ak partiyne baş olmaz burda yonetim degismesi sart iyi calisgan gim varsa kelleyi aliyolar
 • Hasan Türk
  4 ay önce
  Alasehurde bu siyast vargen ileriye gidilmez ugrasman tarik mudurunen adam gibi adamdir yerine gelcek olan cok mu iyi olcek
 • Rascolln
  4 ay önce
  Sanki Dünya\'nın sonu gelmiş ettiyse etti kardeşim ne yapalım dünyada bı Tarık memişmi var ilçe tarım müdüru
 • Ahmet Taşpınar
  4 ay önce
  Siyasiler bu yanlışlarından bir an önce dönsün Tarık Müdür adam gibi adamdır
 • Abdullah Ünsal
  4 ay önce
  Alaşehirde bu siyaset varken baş olmaz
 • Aslı Kızıltepe
  4 ay önce
  Ak parti Tarık müdüründe başını yedi anlaşılan
 • Mehmet Candan
  4 ay önce
  Siyaset bu kadar acimasiz olmamali yazik gunahtir ya
 • Cihan uçak
  4 ay önce
  Tarık Memiş müdürü ğeri istiyoruz dürüst kaliteli başarılı ğenç bir kardeşimiz i siyasete kurban etmeyin yazıktır ğünahtır:
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x