Alaşehir Sokakları Tertemiz

Alaşehir Sokakları Tertemiz

Alaşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, gece gündüz demeden cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerini sürdürüyor.

20 Eylül 2018 - 12:59

Alaşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, gece gündüz demeden cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerini sürdürüyor.

Sabah saatlerinde cadde ve sokakların süpürülmesi ile başlayan temizlik çalışmaları daha sonra yolların yıkanması ile devam ediyor. Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, temizlik hizmetlerinin belediyelerin asli görevi olduğunu belirterek, "Alaşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı görevlilerimiz, ilçe halkımıza daha yaşanabilir ve temiz bir çevre sunmak için görevine gece gündüz devam ediyor. Ekiplerimiz; ana arterlerde, parklarda, okul çevrelerinde ve tüm mahallelerimizde evsel atıkların toplamasından, cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynerlerinin dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmalarını herhangi bir aksaklığa yer vermeden devam ettiriyor. Ayrıca çöp taksi hizmeti ile yoğunluk yaşanan noktalardaki konteynerler sık sık boşaltılıp; meydanlar, parklar, pazaryerleri ve ana arterler düzenli olarak yıkanıyor" dedi.

Bu haber 1201 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yorumcu
    2 hafta önce
    Temizlik yapılıyor deniliyor ama Alaşehir sokakları ne yazıkki temiz değil.Başka yerlerle kıyaslayınca hele hiç temiz değil...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şaka Değil Gerçek! 235 lira trafik cezası yedi...
Şaka Değil Gerçek! 235 lira trafik cezası yedi...