Alaşehir’de Değişim Başladı

Alaşehir'de Değişim Başladı

Alaşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin ekip destekleri ile, Alaşehir genelinde alt ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

29 Temmuz 2018 - 18:54

Alaşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin ekip destekleri ile alt yapı çalışmaları tamamlanan KavaklıdereHorzumkeserler Mahalleleri arasındaki 13 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmalarını 2 günde bitirdi. 

Alaşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler, ilçe merkezi ve mahallelerde asfalt kaplama ve sathi yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kavaklıdere - Horzumkeserler Mahalleleri arasında sürdürülen 13 kilometrelik sathi kaplama çalışmaları Manisa Büyükşehir ve ilçe belediyelerine bağlı ekiplerle el ele 2 günde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.
Çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden detaylı bilgiler alan Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, "Manisa Büyükşehir Belediyemizin ve ilçe belediyelerimizin ekip desteği ile çalışmalarımızı 2 gün gibi rekor bir süreyle tamamladık. Çalışmalarda bizlerden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve ekibine, ilçe belediyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Hizmet için biriz, hep birlikte Alaşehiriz" dedi.

TEPEKÖY'E HİZMET ATAĞI

Alaşehir Belediyesi'nin Manisa Büyükşehir Belediyesi ile el ele başlattığı hizmet seferberliği kapsamında, Tepeköy Mahallesinde kilit parke çalışmaları başlatıldı.

MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hakan Turan, Belediye Meclis Üyesi Adnan Tutar, Ziraat Odası Başkanı Necdet Türk, Ziraat Odası Meclis Başkanı Talat Girgin ve Hakan Turhan, Ziraat Mühendisi Kemal Ahir, Tepeköy Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Yıldırım,Belediye Başkan Yardımcısı ve birim amirleri ile birlikte, çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle sakinlerinin taleplerini dinlediler.

Bu haber 3230 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Virüs Nedeniyle O İlçenin Devlet Hastanesi Kapatıldı
Virüs Nedeniyle O İlçenin Devlet Hastanesi Kapatıldı
Aç Kurtlar Ağıla Daldı, 7 Keçi Telef Oldu
Aç Kurtlar Ağıla Daldı, 7 Keçi Telef Oldu