Temizlik Personelleri Sertifikalarını Kaymakam Uçgun’dan Aldı

Temizlik Personelleri Sertifikalarını Kaymakam Uçgun'dan Aldı

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Devlet Hastanesi temizlik personelleri; kat hizmetleri, oda temizliği, yatak düzenleme ve temizlik araçlarının ekonomik, düzenli kullanımı konusunda teorik ve uygulamalı olarak eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını almaya hak kazandılar.

29 Mayıs 2021 - 17:59

 

Soner Vatansever / Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce Alaşehir Devlet Hastanesi Personellerine yönelik açılan "Oda Temizleyicisi ve Kat Hizmetleri" kursu sertifikaları, Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN tarafından verildi.

Alaşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce Alaşehir Devlet Hastanesi temizlik personellerine; kat hizmetleri, oda temizliği, yatak düzenleme, temizlik araçlarının ekonomik ve düzenli kullanımı konusunda teorik ve uygulamalı olarak 576 saat eğitim verildi. Eğitimin sonunda başarılı olan birinci grup 15 personele Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN tarafından “Oda Temizleyicisi ve Kat Görevlileri“ sertifikası verildi.

Alaşehir Devlet Hastanesi temizlik personellerinin tamamının katılacağı eğitim yıl sonuna kadar belirli aralıklarla devam edecektir.

Sertifika törenine Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN, Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Kadir Gem ve Yönetimi, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ÖLMEZ katıldılar.

Bu haber 1412 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaşehir'de Uyuşturucu Madde Üretimi Yapanlar Yakalandı
Alaşehir'de Uyuşturucu Madde Üretimi Yapanlar Yakalandı
Alaşehir'li Usta Küçücük bir dükkandan dünyaya açıldı
Alaşehir'li Usta Küçücük bir dükkandan dünyaya açıldı