TARİŞ, Dubai’ye Çıkarma Yaptı

TARİŞ, Dubai'ye Çıkarma Yaptı

Alaşehir Manşet Haber - Tariş Üzüm Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Türker Dubai'de Gulfood fuarına katıldı. Türker, “3.kez katıldıkları Dubai Gulfood fuarında Tariş Üzüm Birliği ürünlerine gösterilen ilginin gelecek adına memnuniyet verici olduğunu” belirtti.

08 Mart 2019 - 18:17 - Güncelleme: 08 Mart 2019 - 18:25

 

Tariş Üzüm Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza TÜRKER; “Bu yıl 17-21 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen ve 3.kez katıldıkları Dubai Gulfood fuarında Tariş Üzüm Birliği ürünlerine gösterilen ilginin gelecek adına memnuniyet verici olduğunu” belirtti.

Türker: “başta Tayland, Fas, Hindistan, Malezya, Lübnan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır olmak üzere yaklaşık 55 ülkeden 150’ yi aşkın profesyonel ziyaretçinin stantlarını ziyaret ederek ürünleri hakkında bilgi edindiklerini ve bağlantılar yaptıklarını” söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Türker: “Son 2 yıldır aralıksız katılım sağladığımız Gulfood fuarında bu yıl standımızı gezen ziyaretçiler ana ürünümüz sultaniye çekirdeksiz kuru üzümün yanı sıra, geçen yıllardan farklı olarak Birliğimizce üretilmekte olan sirke, pekmez ve sos grubu ürünlere de yoğun ilgi gösterdiklerine şahit olduk” dedi.  

TÜRKER son olarak; “kuru üzümde Dünya markası olan Tariş‘in diğer ürün gruplarında da uluslararası pazarda  hak ettiği yere gelmesi için çalışmalara  aralıksız devam ettiklerini belirterek sözlerini tamamladı.

Kaynak: ticaretgazetesi
Bu haber 2370 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Restoran ve Kafeler için Genelge
Restoran ve Kafeler için Genelge
MANİSA'DA GİRİŞ ÇIKIŞ YASAĞI SONA ERDİ
MANİSA'DA GİRİŞ ÇIKIŞ YASAĞI SONA ERDİ