Manisalılar Derneği Alaşehir’de Toplandı

Manisalılar Derneği Alaşehir'de Toplandı

17 Ocak 2022 - 16:01 - Güncelleme: 18 Ocak 2022 - 12:00

Manisalılar Derneği  Alaşehir Temsilciliği etkinlik düzenledi. Papatya Restorant’ta yapılan etkinliğe Alaşehir kaymakamı Abdullah Uçgun,  Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu,  Manisalılar Derneği başkanı Yunus Emre Şahin, Genel Sekreter Halil Arslan , sivil toplum örgütleri  ve vatandaşlar katıldılar.  Manisalılar Derneği Alaşehir Temsilciliği tesbit ettiği, ihtiyaç sahibi aile tekerlekli sandalye temini için kaymakam ve belediye başkanından destek istediler. Gecede iki engelliye engelli arabası kazandırıldı. 

Manisalılar Derneği Alaşehir Temsilcisi  Yeşim  Karakaya, Manisalılar Derneği olarak 17 ilçemizde temsilcilikler oluşturduk.  İhtiyaç sahibi ailelere ulaşarak, onların ihtiyaçlarını tesbit edip çözümler üretiyoruz.  Yaptığımız çalışmalarda iki tane tekerlekli araba ihtiyacı olan kardeşimize ulaştık. Bunların ihtiyaçlarının karşılanması için kaymakamız ve belediye başkanımızdan destek istiyoruz. Bizler birer aracı olarak  ihtiyaç sahiplerini tesbit ederek, sizlerden destek istiyoruz, dedi.  Bizler güzel Alaşehir’imizin kalkınması için  her zaman destek  vermeye hazırız, dedi. 

Manisaslılar Derneği başkanı Yunus Emre Şahin, dernek olarak tüm ilçelerde örgütlendik. Tüm ilçe temsilcilerimizi ziyaret ederek, düzenledikleri etkinliklere katılıyoruz. Bu gün de Alaşehir temsilciliğimizin  düzenlediği n etkinliğe katıldık.  Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz, dedi. 

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, sivil toplum örgütleri, dernekler   bizim sahadaki gözümüz, kulağımızsınız.  Sizlerin çalışmalarını taktirle karşılıyoruz ve destekliyoruz.  Yaptığınız çalışmalarda bize düşen ve bizim yapacağımız bir katkı olduğu zaman, sizlere her zaman destek verecek bir kardeşiniz olduğunu bilin. Bize düşen ne varsa belediye olarak destek vermeye hazırız, dedi. 

Alaşehir kaymakamı Abdullah Uçgun, sizler sessiz yığınların seslerini  bizlere en iyi duyuran mercilersiniz.  Fakirin  sahibi  devlettir. Türkiye Cumhuriyeti’dir.  Türkiye Cumhuriyeti’nin olduğu yerde  hiç kimse sahipsiz değildir.  Hiç kimse muhtaç değildir. Devlet vatandaşını aç bırakmaz, açıkta bırakmaz.  Devlet ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanındadır.  Yeter ki  haberi olsun. Burada da haber veren siz oldunuz.   Tekerlekli araba ihtiyacı olan ailemize tekerlekli sandalye temin ederiz, dedi.

Bu haber 1430 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x