Kaymakam Uçgun’dan Şehit Annelerine ziyaret

Kaymakam Uçgun'dan Şehit Annelerine ziyaret

Alaşehir Manşet Haber - Manisa'nın Alaşehir ilçesi Kaymakamı Abdullah Uçgun, şehit annelerini ve 100 yaş üstü anneleri ziyaret ederek, anneler gününü kutladı.

10 Mayıs 2020 - 15:37 - Güncelleme: 10 Mayıs 2020 - 15:44

 

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgu, Asırlık Çınarları ve Şehit Annelerinin Anneler Gününü Kutladı.

Anneler Günü Münasebetiyle Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, 110 Yaşında Olan Hanım Ölmez’i Ziyaret Ederek Anneler Gününü Kutladı.

Kaymakam Abdullah UÇGUN, Anneler Günü münasebetiyle ilçemizde yaşayan 110 yaşını doldurmuş en yaşlı anne Hanım Ölmez’i ziyaret ederek, Anneler Gününü kutladı. 

Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN, 5 çocuk ve 18 torun sahibi 110 yaşındaki Hanım Ölmez ve yakınları ile bir süre sohbet ederek, onunla yakından ilgilendi.

Kaymakam Uçgun, ziyarette yaptığı konuşmada; “Anneler Günü münasebetiyle ilçemizde yaşayan ve 100 yaşını dolduran büyüklerimiz ile Şehit annelerini Vefa gruplarımızla birlikte ziyaret ediyoruz.  Hanım  annemizi 110 yaşında olmasına rağmen gayet sağlıklı bir şekilde görmekten büyük mutluluk duyduk. Büyüğümüzün hayır dualarını almak ve onlara saygılarımızı ifade etmek üzere kendisini bugün ziyaret ettik. Hanım Annemize Allah sağlıklı uzun ömürler versin. Anneler gününü tebrik ediyoruz. Bizler geleneksel yapımız içerisinde büyüklerimize saygı duyan bir toplumuz. Bunun sürdürülmesi ve genç kuşaklara bu duygunun verilmesi hepimiz için büyük önem taşıyor. Bugün de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun selam ve sevgilerini annemize aktarmak, “Cennet Anneleri” ormanında adlarına dikilen fidanların sertifikalarını ve hediyelerini takdim etmek üzere burada bulunuyoruz. Bu anlamda bütün annelerimizi yürekten kutluyor, ellerinden öpüyoruz. Bugün İlçemiz genelinde Sosyal Vefa Destek Gruplarımızla beraber 17 Şehitimizin bizlere emaneti olan annelerimizi de ziyaret ediyoruz. Bu vesileyle Şehit ve Gazi Annelerimize bir kez daha saygılarımızı sunuyor, ellerinden öpüyoruz. Her anne bizler için önemli ve değerlidir. Evlatlarını yetiştirerek bu ülkenin gelişmesine ve kalkınmasına katkılar sağlıyorlar.” diyen Kaymakam UÇGUN tüm annelerin Anneler Gününü tebrik etti.

2020/05/2020-05-10-15-41-05.jpg
2020/05/2020-05-10-15-41-06.jpg
Bu haber 778 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şiddetli Yağış, Fırtına ve Yıldırıma Dikkat
Şiddetli Yağış, Fırtına ve Yıldırıma Dikkat
Kuru Üzüm Fiyatları Erken Açıklanmalı
Kuru Üzüm Fiyatları Erken Açıklanmalı