Kaymakam UÇGUN, Alaşehir İtfaiye Grup Amirliğini Ziyaret Etti

Kaymakam UÇGUN, Alaşehir İtfaiye Grup Amirliğini Ziyaret Etti

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN, Manisa Büyükşehir Belediyesi Alaşehir İtfaiye Grup Amirliğini ziyaret etti.

05 Ağustos 2020 - 13:25

 

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun'dan, Alaşehir İtfaiye Grup Amirliğine ziyaret.

İlçe Genelinde resmi daire ziyaretlerini sürdüren İlçe Kaymakamımız Abdullah UÇGUN; Alaşehir İtfaiye Grup amirliği ziyaretinde; itfaiye binası, tesisler ile ekipmanlar ve çalışma sistemi hakkında İtfaiye Amiri Süleyman Morgül’den bilgiler aldı.

İtfaiye Amiri Morgül, Kurumun çalışma konuları olan, Kazalar, Olaylar, Yangınlar ile Müdahale teknikleri, Fabrika Yangınları ve Depremle alakalı konularda Kaymakam Uçgun’a brifing sundu.
 
Kaymakam Uçgun; Alaşehir İtfaiye Grup Amirliği çalışanlarına işlerinin hayat kurtarmak olduğunu söyleyerek “İlçemiz konumu itibari geniş bir yüz ölçüme sahip, merkez dışında 72 mahallelerimizin bulunmakta ve yoğun trafiği olan Denizli İzmir karayolu üzerinde olması nedeniyle gün içerisinde birçok kaza ve yangınlar meydana gelmektedir. Kaza ve yangınlarda müdahaleleri sizler yapıyorsunuz. Olay mahalline can ve mal kaybını önlemek için en kısa sürede ulaşmanın çabasını veriyor, canla başla çalışıyorsunuz. Bu hususta sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Bu haber 752 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaşehir'de, Denetim Ekipleri ile Koronavirüs Toplantısı Yapıldı
Alaşehir'de, Denetim Ekipleri ile Koronavirüs Toplantısı...