İhracat Şampiyonu Alaşehir’den

İhracat Şampiyonu Alaşehir'den

Alaşehir Manşet Haber - MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Uçak’ın işletmeciliğini yaptığı “Uçak Kardeşler” firması meyve sektöründe Türkiye’de en çok ihracat yapan firma olarak birinciliğe layık görüldü.

17 Haziran 2019 - 12:38

 

 2018 Türkiye İhracatı Sektör Şampiyonları Ödül Töreni'nde MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Uçak’ın işletmeciliğini yaptığı Uçak Kardeşler şirketi kendi sektöründe Türkiye’de en çok ihracat yapan firma olarak birinciliğe layık görüldü. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Türkiye İhracatçılar Meclisi 26. Olağan Genel Kurulu ve 2018 Türkiye İhracatı Sektör Şampiyonları Ödül Töreni'nde Ali Uçak’ın işletmeciliğini yaptığı Uçak Kardeşler şirketi kendi sektöründe Türkiye’de en çok ihracat yapan firma olarak birinciliğe layık görüldü. 2018 Türkiye İhracatı Sektör Şampiyonları Ödül Töreni’nde birinciliğe layık görülen firmanın ödülünü Ali Uçak aldı.  

Konuyla memnuniyetini dile getiren MHP Alaşehir İlçe Başkanı ve Uçak Kardeşler Firması sahibi Ali Uçak, “Başta bu ödülü almamızda en büyük pay sahibi olan binlerce çalışma arkadaşlarımıza ve üreticilerimize teşekkür eder, bu haklı gururu ve başarıyı onlara armağan ederim.” şeklinde konuştu.

Bu haber 4401 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Depremin Merkez Üssü Alaşehir
Depremin Merkez Üssü Alaşehir
Artan Vakalar Üzerine Yeni Yasaklar Geldi
Artan Vakalar Üzerine Yeni Yasaklar Geldi