Halı Sahalar Sürekli Gençlerin Kullanımına Açık Olacak

Halı Sahalar Sürekli Gençlerin Kullanımına Açık Olacak

01 Nisan 2022 - 14:14

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar Demirel ve Yönetim Kurulu üyeleri Gençlik ve Spor Bakanlığınca tadilatı yapılan Alaşehir Tepeköy ve Killik mahallelerindeki halı sahalarda incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığınca geçtiğimiz günlerde tadilatına başlanılan Killik Mahallesi halı sahası ve Tepeköy Mahallesi halı sahasında incelemelerde bulunan Ak Parti Alaşehir İlçe Başkanı Yaşar Demirel yapılan çalışmaları yerinde görerek şirket yetkililerinden bilgiler aldı.
Başkan Demirel, İlçemiz genelinde gençlerimizin, vatandaşlarımızın hizmetine sunulan Halı sahalarımız Gençlik ve Spor Bakanlığımıza ilettiğimiz talepler doğrultusunda bakım ve onarım çalışmalarına alındı. Alaşehir Ak Parti İlçe Başkanlığımızca yürütülen çalışmalar sonucu, Gençlik ve Spor Bakanlığımızca İlçemiz Killik ve Tepeköy mahallelerindeki halı sahalarımıza yeniden bakım onarım projeleri hazırlandı. Killik ve Tepeköy Mahalleleri halı sahaları, zemin kaplamaları yenilenerek 55 mm suni çim ve granül kaplama olacak şekilde yenilenecek, aydınlatmaları kurulacak, tel örgü bakımları yapılacak, eksik bölümleri tamamlanarak Mahallerimizde Sporseverlerimizin kullanımına sunulacaktır. 

Alaşehir Ak Parti İlçe teşkilatı olarak bugün Tepeköy ve Killik mahallelerimizde yürütülen çalışmaları yerinde inceledik. Yetkililerden bilgiler aldık. Ak Parti Alaşehir İlçe Teşkilatı olarak Spor alanında yapılan yatırımlarının iyileştirilmesi ve yeni projelerin İlçemize kazandırılması için çalışmalarımız devam etmektedir. Şehir Merkezine yapılan spor yatırımlarını mahallelerimize de kazandırmak için çalışmalarımız devam sürmektedir" dedi. 

Başkan Demirel, bizlere desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Muharrem Kasapoğlu’na, Aka Parti Manisa Milletvekillerine, Manisa Valisine, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürüne ve Alaşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürüne teşekkür ediyorum dedi.

İncelemelerde Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar Demirel’e Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Personeli eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x