FEDERAL ELEKTRİK, ELECTRİC & POWER INDONESİA 2019 FUARINDA

FEDERAL ELEKTRİK, ELECTRİC & POWER INDONESİA 2019 FUARINDA

Alçak gerilim otomasyon ve şalt malzemeleri üretiminde %100 yerli sermaye ile 35.000 farklı parça ve 4000 çeşit ürün üreten firmamız, Endonezya’nın Jakarta ilinde düzenlenen “Electric & Power Indonesia 2019″ Fuarına katıldı. Bu yıl 11 Eylül – 14 Eylül tarihleri arasında 19. kez düzenlenen ve elektrik dünyası açısından önemli bir yeri olan fuar içinde bizleri ziyaret eden misafirlerimizi Hall D2 Booth 9216 adresinde ağırladık

30 Eylül 2019 - 16:53 - Güncelleme: 02 Ekim 2019 - 16:42

FEDERAL ELEKTRİK, ELECTRİC & POWER INDONESİA 2019 FUARINDA

ÖZEL ÜRÜNLERE ÖZEL İLGİ

 

Alçak gerilim otomasyon ve şalt malzemeleri üretiminde %100 yerli sermaye ile 35.000 farklı parça ve 4000 çeşit ürün üreten firmamız,  Endonezya’nın Jakarta ilinde düzenlenen “Electric & Power Indonesia 2019″ Fuarına katıldı. Bu yıl 11 Eylül – 14 Eylül tarihleri arasında 19. kez düzenlenen ve elektrik dünyası açısından önemli bir yeri olan fuar içinde bizleri ziyaret eden misafirlerimizi Hall D2 Booth 9216 adresinde ağırladık.

Geçtiğimiz yıl 17 bin ziyaretçiye kapılarını açan fuar, geçen seneye göre bu yıl oldukça hareketliydi. Federal Elektrik olarak standart ürettiğimiz ürünlerimizin yanında, Ar-Ge merkezimizin Endonezya pazarı için özel olarak tasarladığı ürünleri de ziyaretçilerin beğenilerine sunduk. Federal’ de Ar-Ge birimi 90’ lı yılların başlarında oluşturulmuş olup, 2018 yılında da Türkiye’ nin 910.   “Ar-Ge Merkezi” haline gelmiştir. Ülkeye özel tasarım kabiliyetinin de etkisi ile 50 den fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, yurtiçinde tüm elektrik dağıtım kurumlarında, yurtdışında ise 35 den fazla elektrik idaresinde marka onayına sahiptir. Federal markası 2008 yılında Dünya’ da “Tanınmış Marka” olarak tescil edilmiştir.

Geçmiş deneyimlerimizi ve aldığımız başarılı projelerin oluşturduğu kültürümüzü Endonezya pazarı için de uygulamaya aldık. Bu ülkeye özel birçok ürün tasarlayarak kısa bir süre zarfında elektrik idarelerinde onaylı marka konumuna geldik. Yoğun katılımcısı olan fuarda özel ürünlerin stantta olması ilgiyi daha da özel hale getirdi. Sektör firmalarının yanı sıra devlet kurumları ile de birçok görüşmeler yaparak iş fırsatları ve bağlantılarını yakalamış olduk. 

Federal Elektrik olarak yaptığımız bu çalışmalarımızın yanı sıra, tarihi bağlar itibarıyla Türkiye ile Endonezya arasında olan dostane ilişkiler, mevcut ticari ilişkilerimizi geliştirmemizde etkili rol oynayacaktır.

 

Kaynak: Mehmet Emin Korkmaz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x