Eğitim Bir Sen Alaşehir Şubesinde Görev Değişimi

Eğitim Bir Sen Alaşehir Şubesinde Görev Değişimi

Soner VATANSEVER / Alaşehir Manşet Haber

07 Ekim 2022 - 19:44

Eğitimciler Birliği Sendikası Alaşehir Şubesi eski başkanı Mustafa Yılmaz’ın kendi isteği ile görevden ayrılması üzerine, Hacı Kelepirci İlkokulu Müdürü Süleyman Ölmez yeni başkan oldu. Süleyman Ölmez ve yönetimi göreve başladı. 

Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, görev değişikliği sonrası başkan seçilen Alaşehir Şube Başkanı Süleyman Ölmez'i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eğitim-Bir-Sen Alaşehir Şube Başkanı Mustafa Yılmaz'ın kendi isteğiyle görevden ayrılması üzerine yeni şube başkanı Süleyman Ölmez oldu. Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner de ilçeye giderek hem başkan Ölmez'i tebrik etti hem de Ölmez ile beraber Alaşehir Kaymakamı Alper Faruk Güngör'ü makamında ziyaret etti. İlçedeki eğitim faaliyetleri hakkında Kaymakam Güngör'e bilgi veren Başkan Öner ve Ölmez daha sonra Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş'i de makamında ziyaret etti.

Eğitim kalitesinin arttırılması adına çalışmalarını sürdüreceklerini söyleyen Alaşehir Eğitim-Bir-Sen Başkanı Süleyman Ölmez, "Bize verilen bu görev şahsım ve ekibimizi onurlandırdı. Alaşehir'de eğitim öğretim ve diğer alanlarda üzerimize düşen her türlü görevi zaman aralığına bakmadan, 24 saat çalışarak katkı sağlayacağız. Alaşehir'in tanıtımı için başta eğitim olmak üzere, sosyal kültürel ve ekonomik alanlarda çalışmalara katkı sağlayabilmek için çalışacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Firari Zanlı Alaşehir Jandarmadan Kaçamadı
Firari Zanlı Alaşehir Jandarmadan Kaçamadı
Alaşehir Zafer Partisinde Görkemli Açılış
Alaşehir Zafer Partisinde Görkemli Açılış