Dikkat Pazartesi Günü Kar Geliyor

Dikkat Pazartesi Günü Kar Geliyor

Alaşehir Manşet Haber - Pazar gününden itibaren yeni soğuk ve yağışlı hava dalgası Manisa’da etkisini gösterecek. Pazartesi günü il merkezinde karla karışık yağmur bekleniyor.

26 Aralık 2019 - 12:31

 

Pazartesi günü il merkezinde karla karışık yağmur bekleniyor. 

Manisa Meteoroloji İl Müdürü Naci Gürbüz, Pazar gününden itibaren yeni soğuk ve yağışlı hava dalgasının Manisa’da etkisini göstereceğini Pazartesi günü ise il merkezinde karla karışık yağmur beklediklerini söyledi.

Vali Ahmet Deniz, kurum ziyaretleri kapsamında Meteoroloji İl Müdürlüğünü de ziyaret etti. Ziyarette İl Müdürü Naci Gürbüz ve kurum görevlileri Vali Deniz’e çalışmaları hakkında bilgi verdi.

2019 Yılında daha Fazla Yağış Düştü 

Manisa’nın yıllık metrekareye düşen yağış ortalamasının 747 kg olduğu bilgisini veren Gürbüz, 2019 yılında bu rakamın 826 kg olarak gerçekleştiğini söyledi.

Hava Sıcaklıkları Hissedilir Derecede Düşecek! Kar Geliyor

Meteoroloji İl Müdürü Gürbüz, Pazar gününden itibaren yeni soğuk ve yağışlı hava dalgasının Manisa’da etkisini göstereceğini Pazartesi günü ise il merkezinde karla karışık yağmur beklediklerini de ifade etti. 

Vali Deniz de Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sahip olduğu imkanlarla anlık veya haftalık doğru tahminlerde bulunduğunu vatandaşların hava durumu ile ilgili doğru bilgileri kurumun sitesinden takip edebileceğini belirterek kurum görevlilerine çalışmalarında başarılar diledi. 

2019/12/2019-12-26-12-37-31.jpg
Bu haber 2449 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x