Bağımlılıkla Mücadele Kurulu Toplantısı Yapıldı

Bağımlılıkla Mücadele Kurulu Toplantısı Yapıldı

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir’de Bağımlılıkla Mücadele Kurulu Ocak Ayı Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

24 Ocak 2019 - 18:30

 

Alaşehir’de Bağımlılıkla Mücadele Kurulu Ocak Ayı Değerlendirme Toplantısı yapıldı. İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun, Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programları ile genç beyinleri ve bedenleri köleleştirip yok eden, her türden bağımlılığı önlemeyi, başlamadan bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.


Alaşehir Kaymakamlığının koordinasyonunda yürütülen ve her türlü bağımlılıkla mücadele faaliyetleri çerçevesinde değerlendirmelerin yapıldığı Bağımlılıkla Mücadele Kurulu Ocak Ayı Toplantısı, İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun başkanlığında, Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun ;” Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programları ile genç beyinleri ve bedenleri köleleştirip yok eden, her türden bağımlılığı önlemeyi, başlamadan bitirmeyi hedeflemekteyiz. Aynı zamanda uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlı ve bir o kadar da sorumluluk duygusuyla hareket edip, bir taraftan bu illetin pençesine düşmüş çocuklarımızı ve gençlerimizi kurtarmak ve bunların ailelerine ulaşmak, diğer taraftan ve en önemlisi de gençlerimizi zehirleyenlerle mücadele etmek amacıyla her türlü tedbiri alıyoruz ve almaya devam edeceğiz" dedi.
 
Toplantıda, Bağımlılıkla Mücadele konusunda yapılan genel bilgilendirmenin ardından bundan sonraki dönemde kurum ve kuruluşlarca alınacak koruyucu ve önleyici tedbirler ile yapılması gereken çalışmalar hakkında kararlar alınarak yürütülen faaliyetler hakkında kurula bilgi verildi.

Bu haber 1956 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaşehir'de Gökyüzünde Esrarengiz Işıklar
Alaşehir'de Gökyüzünde Esrarengiz Işıklar