Alaşehir Kaymakamı Uçgun, Bakanlık Projelerini Anlattı

Alaşehir Kaymakamı Uçgun, Bakanlık Projelerini Anlattı

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun’un başkanlığında 87 mahalle muhtarının katılımıyla Proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

26 Ocak 2020 - 16:43 - Güncelleme: 26 Ocak 2020 - 16:51

 

Alaşehir Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Alaşehir’e bağlı 87 mahalle muhtarı katıldı.

Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN’un başkanlığında 87 mahalle muhtarının katılımıyla Proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. İlçe genelindeki tüm mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda İçişleri Bakanlığınca uygulanan projeler ’Uyuşturucuyla Mücadele Aplikasyonu’, ’Kadın Destek Uygulaması’, ’Muhtarlar Bilgi Sistemi (MUBİS)’, ’Açık Kapı’, ’Merkezi İdare Bilgi Sistemi(MERNİS)’, ’Güvenli Okul Güvenli Gelecek’, ’Trafik İhlallerine Karşı Kırmızı Düdük (Kırmızı düdük)’, ’Kırsal Altyapı Destekleme (KIRDES)’ hakkında bilgi verildi.

Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN toplantıda İçişleri Bakanlığınca Yürütülen Projeler hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Kaymakam UÇGUN; Vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak, onların ihtiyaçlarına destek vermek için titizlikle çalışıldığını ifade ederek, muhtarların vatandaşla devlet arasında köprü olduğunu, muhtarlardan gelen taleplerin vatandaşların talepleri olduğuna dikkat çekerek “Temel gayemiz vatandaşın işini kolaylaştırmak, onların hayatlarına, yaşamlarına katkı sağlamaktır. Vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirilmesi için hep birlikte çalışacağız. Vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerin sistemli bir şekilde takibi ve kamuoyu desteğinin sağlanması için Bakanlığımızın sunduğu hizmetler projelendirilmiştir. Bize düşen görev Bakanlığımızın belirlediği hedefler doğrultusunda çalışmak ve halkımızın daha mutlu olmasını temin etmektir.” dedi.

Toplantıda ayrıca Muhtarların istek ve talepleri değerlendirildi.

 

2020/01/2020-01-26-16-51-11.jpg
Bu haber 1063 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Alasehirli
    2 ay önce
    Doğalgaza ne olduu hala daha evlere verilmedii çevre ilcelede doğalgaz varken alasehirimizde yok çok büyük bir ayıp gzuel Alaşehir icinn
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sokağa Çıkma Yasağına ve Sosyal Mesafeye Uymayanlara Ceza Yağdı
Sokağa Çıkma Yasağına ve Sosyal Mesafeye Uymayanlara Ceza...