Alaşehir Fenerbahçeliler Derneği İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Alaşehir Fenerbahçeliler Derneği İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

28 Nisan 2022 - 01:27 - Güncelleme: 28 Nisan 2022 - 13:06

Soner VATANSEVER / Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Fenerbahçeliler Derneği, Belediye tarafından hayata geçirilen, ihtiyaç sahipleri için hizmet veren ‘Dost Eli’ mağazasına dernek üyeleri tarafından oluşturulan yardım kolileri bağışladı.

Alaşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Dost Eli" mağazasıyla yardım yapmak isteyen hayırseverlerin bağışladığı giysiler ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor. Bu kapsamda Alaşehir Fenerbahçeliler Derneği üyeleri ihtiyaç sahibi vatandaşların kullanımı için kıyafetler ve ayakkabılardan oluşan yardım kolileri, dernek yönetimi tarafından ‘Dost Eli’ mağazasına teslim edildi.

Dernek üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi

Yapmış oldukları sosyal sorumluluk projeleri ile ilçede farkındalık oluşturan Alaşehir Fenerbahçeliler Derneği üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi.
Alaşehir Dernek Başkanı Rüştü İstemihan ve yönetim kurulunun ev sahipliğindeki yemekte Alaşehir Fenerbahçeliler Derneğinin 1995 yılında faaliyete geçmesini sağlayan kurucu üyeler, eski dernek başkanı, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, dernek üyeleri ve ailelerinin katıldı.

İftar sonrası Alaşehir Fenerbahçeliler Derneği kurucu üyelerinden H. Avni Kutlu ve Muhsin Çalışkan'a, dernek eski başkanlarından Mehmet Coşkunaslan'a ve yeni dernek lokalinin açılmasında ki katkılarından dolayı İlhan Yüce Egelioğlu'na plaket takdim edildi.
Ayrıca derneğin vefat eden kurucu üyeleri Mehmet Duvarcı, Mustafa Işık ve Hüseyin Gencer, rahmet ve dualarla anıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x