Alaşehir’de Tepki Çeken Paylaşım

Alaşehir'de Tepki Çeken Paylaşım

Alaşehir Manşet Haber - Manisa'nın Alaşehir ilçesinde, şehitlerimiz için yapılan paylaşım büyük tepki topladı.

02 Mart 2020 - 17:48 - Güncelleme: 02 Mart 2020 - 22:26

 

Alaşehir'de sosyal medya üzerinden şehitlerimiz için yapılan yorum ilçede yaşayan vatandaşlardan büyük tepki topladı. Yüzlerce vatandaş, yapılan yorumun ekran görüntüsünü aldı ve kendi sayfasında paylaşarak tepkisini dile getirdi. 

Sosyal Medya uygulaması Facebook üzerinden bir takipçisinin Şehitlerin Aileleri ile ilgili yaptığı paylaşımın altına tepki toplayan ifadeler ekleyen, Ali Metin Ö. isimli vatandaş yapmış olduğu yorum’da “Asker veya Polis olun diye, Kimse kafamıza silah dayamıyor. Şehadeti göze almayan Godoş, Anasının dizinin dibinden ayrılmasın. Bırakın ucuz ajitasyonları” ifadelerini yazdı .

Yapılan bu yoruma cevap olarak farklı bir yorum ekleyen E.B. isimli vatandaş ise; “Kimisi çaresizlikten gidiyor hocam” yorumunda bulununca Ali Metin Ö. İsimli şahıs yine cevap olarak, “Çaresizlik diye bir mazeret olamaz. Asgariye veya Polislikten değil, Maaşın cazibesine kapılıp, Asker veya Polis olmayacaksın. Din,Vatan,Millet sevdan yoksa, bu mesleği seçmeyeceksin. Para için seçtiysende zırlamayacaksın.Devletin Şehit ve Gazilere gösterdiği ayrıcalığı başka devletler göstermiyor” yorumunda bulundu.

İlçede bir anda büyük tepki toplayan paylaşım sonrası Ali Metin Ö. sosyal medya hesabından özür mesajı yayınlayarak sözlerinin çarpıtıldığını belirtti. 

Öte yandan Ali Metin Ö.'nün Delemenler (Güzle) Mahallesi'nde uzun yıllardır imam olarak görev yaptığı ve bu paylaşımından dolayı ifadeye çağrıldığı öğrenildi. 

İşte, yüzlerce kişinin paylaştığı tepki çeken o ekran fotoğrafı;

2020/03/2020-03-02-18-10-01.jpg
2020/03/2020-03-02-18-36-09.jpg
Bu haber 5209 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Haci,
    4 ay önce
    Biz Hocamı biliriz. Hocamın vatan aşkını bayrak aşkını iyi biliriz. Hocamı size yedirtmeyiz...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaşehir'de Bir Ev Tamamen Yandı
Alaşehir'de Bir Ev Tamamen Yandı
Manisa’da İl Genelinde Maske Takmak Artık Zorunlu
Manisa’da İl Genelinde Maske Takmak Artık Zorunlu