Alaşehir’de Altyapı Talepleri ile İlgili İncelemede Bulunuldu

Alaşehir’de Altyapı Talepleri ile İlgili İncelemede Bulunuldu

Alaşehir Manşet Haber - MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Alaşehir ilçesine bağlı Şeyhsinan, İstasyon ve Kavaklıdere Mahallelerini ziyaret etti. Ziyarette mahalle muhtarlarının altyapı talepleri dinlenerek programa alındı.

09 Haziran 2020 - 09:43

 

Alaşehir ilçesine bağlı Şeyhsinan, İstasyon ve Kavaklıdere Mahalleleri muhtarlarının altyapı talepleri dinlenerek programa alındı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelerin taleplerini alarak hizmetlerine hayat veriyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Alaşehir ilçesine bağlı Şeyhsinan, İstasyon ve Kavaklıdere Mahallelerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete, Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Himmet Güneş ve MASKİ İlçe Şefi Mustafa Korkusuz da eşlik etti. Daire Başkanı Deniz, gerçekleştirdiği ziyarette mahallelerin altyapı ihtiyaçları doğrultusunda incelemeler yaptı. Altyapı ihtiyaçları doğrultusunda yapım işleri programa alındı. Şeyhsinan Muhtarı Mustafa Yılmaz ile de görüşen Daire Başkanı Deniz, mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

“Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz”
Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Alaşehir’de yaptığı ziyaret sonrasında şu açıklamaları yaptı: “Kontrollü sosyal yaşam uygulaması doğrultusunda Alaşehir’de Şeyhsinan, İstasyon ve Kavaklıdere Mahallelerini ziyaret ettik. Biz kurum olarak her an muhtarlarımızın yanındayız. Mahallelerimizde gerekli incelemeleri yaparak altyapı taleplerini programımıza aldık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün öncülüğünde vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.
 

Bu haber 1124 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koruk Suyunun Faydaları Saymakla Bitmiyor
Koruk Suyunun Faydaları Saymakla Bitmiyor
MEB'den Alaşehir'deki Öğretmen ve İdarecilere Ödül
MEB'den Alaşehir'deki Öğretmen ve İdarecilere Ödül