45 Manisa Dernekleri Birliği’nden, Buca Belediyesine Nezaket...

45 Manisa Dernekleri Birliği'nden, Buca Belediyesine Nezaket Ziyareti

Alaşehir Manşet Haber - 45 Manisa Dernekleri Birliği üyeleri, aslen Salihli'li olan Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç'a nezaket ziyaretinde bulundular.

30 Kasım 2020 - 19:20 - Güncelleme: 30 Kasım 2020 - 19:34

 

İzmir’de ikamet eden Manisalıların oluşturduğu Alaşehir’liler Derneği, Kemaliyeliler Derneği gibi derneklerin güç birliği oluşturması amacıyla tek çatı altında toplanarak kurdukları "45 Manisa Dernekleri Birliği" dayanışma birliği ile örf, adet ve kültürünü yaşatmak için çıktıkları yolda, ilk resmi ziyaretleriniSalihli'li Buca Belediye Başkanı Avukat Sayın Erhan Kılıç'a gerçekleştirdiler.

Başkan Kılıç, meydana gelen güçlü oluşumun belediyelerini ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu dile getirirken,” Manisa İzmir'e çok yakın bir il olsa da, memleketlerinden kopup iş için bu şehre gelmişinsanların dayanışma ile kültürlerini yaşatmak üzere kurdukları derneklerde yaptıkları işler çok kutsal.  En küçük örgütlenme ve sivil hareketin temsili olan hemşehri derneklerinin üyelerine hizmet, destek ve dayanışmayı da oldukça önemsiyoruz” dedi.

Sözlerine, 45 Manisa Dernekleri Birliğinin Buca ve bölgesinde gerçekleştireceği etkinliklerde dahil olmak ve destek vermekten mutluluk duyacağını belirten Başkan Erhan Kılıç, bu birlik ve beraberlikteki gücün, her gün daha da güçlenmesi dileğinde bulunurken, dernek üyelerini de tebrik etti.

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç'a yapılan ziyarette maske ve sosyal mesafe kurallarına hassasiyet ile dikkat edilirken,45 Manisa Dernekler Birliği Koordinatörü Salihlilier Derneği Başkanı Cengiz Ülkü ise Başkan Kılıç'a günün önemini belirten plaket sundu. Plaket sunumunun ardından hatıra fotoğraflarınınçekimi ile ziyaret tamamlandı.

2020/11/2020-11-30-19-31-00.gif
2020/11/2020-11-30-19-34-07.gif
Bu haber 840 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hızlı Tren inşaatında görevli sürücülere jandarmadan eğitim
Hızlı Tren inşaatında görevli sürücülere jandarmadan eğitim