Lokantacılar Odası’nda Çataldere Güven Tazeledi

Lokantacılar Odası'nda Çataldere Güven Tazeledi

Alaşehir Manşet Haber - Manisa'nın Alaşehir ilçesinde Lokantacılar Esnaf Odası’nda gerçekleştirilen seçimlerde mevcut başkan Yaşar Çataldere güven tazeledi.

11 Mart 2018 - 18:40

Alaşehir Lokantacılar Esnaf Odası olağan genel kurulu Ozan düğün salonunda yapıldı. Odaya kayıtlı 353 üyeden 326 üyenin katıldığı genel kurulda, yönetim kurulu seçimi yapıldı. 4 adayın yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Yaşar Çataldere 163 oy olarak güven tazeledi. Diğer adaylar Mustafa Duymaz 66, Fevzi Artemel 60, Ramazan Taylan ise 31 oy alırken 6 oy da geçersiz sayıldı. Oda başkanlığına seçilen Yaşar Çataldere'nin yönetim kurulu; Emin Gündüz, Şefik Uslu, Emin Çelik, Aydın Karakuyu, Önder Kılınç ve İbrahim Genç isimlerinden oluşurken denetim kurulunda ise; İsmet Aydın, Mustafa Kale ve Erkan Akar isimleri yer aldı.

Seçimlerin ardından konuşma yapan başkan Yaşar Çataldere, "Dört dönemdir başkanlık görevini yürüttüğüm Lokantacılar Odası'nda beşinci dönemimiz olacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da meslektaşlarımızın beklentilerini tek tek dinleyerek çözüm üreteceğiz. Bizleri bu göreve yeniden layık gördüğünüz için teşekkür ederiz. Türk mutfağının birer temsilcileri olarak bu önemli görevi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz " dedi.

Bu haber 2878 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İzzet Turan
    1 yıl önce
    Hayırlı olsun inşallah Allah muvaffak etsin. Başarılarının devamını dilerim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x