Hasta Ziyaret Saatleri Kaldırıldı

Hasta Ziyaret Saatleri Kaldırıldı

Alaşehir Manşet Haber - Yeni uygulamaya göre Kamu Hastanelerinde bundan sonra ziyaretçi saatleri kısıtlaması kaldırılıyor. Buna göre her gün sabah 08.00 akşam 23.00 arasında yemek ve vizit saatleri dışında hasta ziyareti yapılabilecek.

12 Nisan 2019 - 20:29 - Güncelleme: 22 Nisan 2019 - 20:33

 

Yeni uygulamaya göre Kamu Hastanelerinde bundan sonra ziyaretçi saatleri kısıtlaması kaldırılıyor. Buna göre her gün sabah 08.00 akşam 23.00 arasında yemek ve vizit saatleri dışında hasta ziyareti yapılabilecek.

Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici Kamu Hastanelerine gönderdiği yazı ile tüm hastanelerin yataklı servislerinde vizit ve yemek saatleri dışında ziyaret kısıtlaması yapılmamasını istedi. Yeni uygulamaya göre hasta ziyaretleri bundan sonra her gün sabah 08.00 akşam 23.00 arasında yemek ve vizit saatleri dışında yapılabilecek. 

Manisa'daki kamu hastanelerinde yatan hastası bulunan vatandaşlar bundan sonra yemek ve hasta vizit saatleri dışında istedikleri zaman hastalarını ziyaret edebilecek. Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici tarafından hastanelere gönderilen yazı müdürlüğün resmi sosyal hesabından da vatandaşlarla paylaşıldı.

Yemenici yaptığı duyuruda şu ifadeleri kullandı:

"11.04.2019 tarihi itibari ile Manisa İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı tüm Kamu Hastanelerinde kısıtlı hasta ziyaret saati uygulamasına son verilmiştir. Bu kapsamda yataklı servislerde vizit ve yemek saatleri dışında sabah 08.00’den gece 23.00’a kadar hiçbir şekilde ziyaretçi giriş yasağı uygulanmamasını önemle rica ederim." ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 4553 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SGK Emeklilerine 1000 TL Promosyon
SGK Emeklilerine 1000 TL Promosyon