Alparslan Türkeş Vefatının 21. Yılında Alaşehir’de Anıldı

Alparslan Türkeş Vefatının 21. Yılında Alaşehir'de Anıldı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) merhum genel başkanı Alparslan Türkeş, vefatının 21'inci yılı nedeniyle Alaşehir'de düzenlenen fotoğraf sergisi ile anıldı. Anma programında ayrıca mevlit okutup pilav hayrı düzenledi.

06 Nisan 2018 - 19:01

Türk siyasetinin önemli isimlerinden, milliyetçi hareketin lideri, merhum Alparslan Türkeş Alaşehir'de çeşitli etkinliklerle anıldı.

Alaşehir Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Türkeş için pilav hayrı yapılan etkinlik Hatmi Şerif ve Mevlid-i Şerif okunmasıyla ile devam etti. Program kapsamında merhum Alparslan Türkeş anısına fotoğraf sergisi açılışı yapıldı. Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Turan; "Ülkü Ocakları Alaşehir İlçe Başkanlığı olarak vefatının 21. Yılında Başbuğ Alparslan Türkeş'i anma etkinlikleri kapsamında, Başbuğ Alparslan Türkeş’in hayatını anlatan fotoğraf sergimizi açtık. Mevlid'i Şerif okutup Pilav hayrında bulunduk. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı etkinliğimizde, bizleri yalnız bırakmayan başta Alaşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Gökhan Karaçoban Beyefendiye,Alaşehir Belediyesi Meclis Üyelerimize,Sivil toplum kuruluşları ve oda Başkanlarımıza,Alaşehir belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi personellerimize, Alaşehirli vatandaşlarımıza, basınımızın temsilcilerine ve emeği geçen Alaşehir Ülkü Ocakları Yönetimime teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Programa, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, STK'lar, ülkü ocakları üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 

Bu haber 1245 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aç Kurtlar Koyun Sürüsüne Saldırdı
Aç Kurtlar Koyun Sürüsüne Saldırdı
Hava Kirliliği Sigaradan Daha Tehlikeli
Hava Kirliliği Sigaradan Daha Tehlikeli