ALGİDER’den Şehit Ailelerine Ziyaret

ALGİDER’den Şehit Ailelerine Ziyaret

Alaşehir Girişimciler Derneği (ALGİDER) üyeleri, Alaşehir ilçe merkezi ve bağlı mahallelerinde bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

09 Mart 2018 - 12:44

Alaşehir Girişimciler Derneği (ALGİDER) üyeleri, Alaşehir ilçe merkezi ve bağlı mahallelerinde bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Alaşehir Girişimciler Derneği (ALGİDER) üyeleri, Alaşehir merkez ve kırsal mahallelerinde şimdiye kadar vatanı için canlarını feda eden 23 şehidin ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Alaşehir Girişimciler Derneği Başkanı Yılmaz Çaşka yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın huzur ve güveni ile ülkemizin ve milletimizin bekası, devletimizin mevcudiyeti için canını feda etmiş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahip olan şehitlerimiz baş tacımızdır. Şehitlerimizin aileleri ise, bizlere şehitlerimizin emanet ettiği en kıymetli emanetlerdir. Her fırsatta onların yanında olmaya devam edeceğiz. Bizler, şehit ailelerimizin birer manevi evladıyız. Onların yerini tutmamızın imkanı yok ama, elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.Kapımız da gönlümüz de şehit yakınlarımıza ve gazilerimize sonuna kadar açıktır. Allah tüm şehitlerimizden, gazilerimizden ve onları bu millete armağan eden ailelerinden razı olsun. Tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, gazilerimize de sağlık ve şifa diliyorum" dedi.

Şehit ailelerinden Jandarma Er Mehmet Soyaslan'ın babası Altındağ Soyaslan ise ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Şehit babası olma şerefini üzerimizde taşıyoruz. Afrin'de aslanlar gibi mücadele eden ve vatanı için şehit olanlara da Allah'tan rahmet diliyorum. Ailelerine de Allah sabır versin. Ziyaret dolayısıyla Alaşehir Girişimciler Derneği'ne teşekkür ederim" diye konuştu.

2018/03/2018-03-09-12-51-21.jpg
Bu haber 1520 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x