Alaşehir Nefes Aldı!

Alaşehir Nefes Aldı!

Alaşehir Manşet Haber - Alaşehir Belediyesi, Kentin en işlek ve merkezi konumuna sahip olan Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı çevresindeki yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak, meydan çevresini Alaşehir’e ve adına yakışır hale getirdi. Önceki gün trafiğe açılan yol Alaşehirliler tarafından büyük beğeni kazandı.

06 Kasım 2018 - 21:55 - Güncelleme: 06 Kasım 2018 - 22:11

 

Alaşehir Belediyesi, kentin sembollerinden Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı çevresindeki yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını tamamladı.

Alaşehir’in en işlek merkez meydanı olan Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı çevresinde önceki hafta başlayan yol genişletme ve düzenleme çalışmaları belediye ekiplerinin gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürmesi ile kısa sürede tamamlandı. Vatandaşların talepleri üzerine başlayan ve çok kısa sürede tamamlanan genişletme çalışmalarının ardından, trafik güvenliğini artırmak ve yolları daha modern hale getirmek amacıyla yol çizgi ve bordür çalışmalarının da ile birlikte meydan çevresi daha modern bir görünüme kavuştu. Vatandaşlar belediyenin yapmış olduğu bu çalışmadan son derece memnun olduklarını belirterek, başta Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

"YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU"

İlçe merkezinin en işlek caddelerinden olan meydan çevresinde tamamlanan yol genişletme, düzenleme ve peyzaj çalışmalarının ardından bölgenin daha ferah bir görünüme kavuştuğunu söyleyen Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak,” Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm ekiplerimiz ile birlikte, üretken belediyecilik anlayışı ve hizmet sevdamız ile hareket ediyoruz. Bu kapsamda, Alaşehir’imizin merkez meydanı olan Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı bölgesinde ulaşım ve yaya trafiğinin çok daha rahat akması için vatandaşlarımızın talepleri üzerine çalışmalarımızı kısa süre önce başlattık. Hayırlısı ile çok kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından meydan çevremiz yepyeni bir görünüme kavuştu. Gece gündüz demeden bölgenin bir an önce trafiğe açılması adına mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber 3061 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şiddetli Yağış, Fırtına ve Yıldırıma Dikkat
Şiddetli Yağış, Fırtına ve Yıldırıma Dikkat
Kuru Üzüm Fiyatları Erken Açıklanmalı
Kuru Üzüm Fiyatları Erken Açıklanmalı