Alaşehir’in Yollarında Güven Dönemi

Alaşehir'in Yollarında Güven Dönemi

Şehrin dört bir yanında gerçekleştirdiği yol bakım çalışmaları ile vatandaşları konforlu yollarla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi geride kalan 4 yıllık görev sürecinde Alaşehir'de tam 185 kilometre asfalt çalışması gerçekleştirdi.

18 Haziran 2018 - 20:36

Zaman içerisinde yıpranan ve bozuk durumda olan yolları yenileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi ulaşımda güveni ve kaliteyi de arttırdı.

Kentin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarını bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, zaman içerisinde yıpranan ve vatandaşlar için adeta çileye dönen yollarda gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarıyla da önemli bir sorunu çözüyor. Bu kapsamda geride kalan 4 yıllık görev sürecin sorumluluk alanında bulunan yollarda 3 bin 383 kilometrelik yolu asfaltla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi önemli bir rekora imza attı.Gerçekleştirilen asfalt uygulamaları kapsamında Alaşehir'de de tam 185 kilometre asfalt çalışması gerçekleştirildi.

'HIZ KESMEDEN ÇALIŞIYORUZ'

Manisalının yolu açık olsun diye yol bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,"Geride kalan 4 yıllık görev süremizde ekiplerimiz yaz, kış demeden yol bakım çalışmaları gerçekleştirdi. Çamurdan geçilmeyen yollarda ekiplerimiz asfalt çalışması gerçekleştirerek vatandaşlarımızı konforlu yollarla buluşturdu. Bu anlamda hız kesmeden, hizmette ayrım yapmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alaşehir ilçemizde de ekiplerimiz 185 kilometre asfalt çalışması gerçekleştirdi. 2018 yılı içerisinde de Alaşehir Belediyemizle iş birliği içerisinde yaklaşık 50 kilometrelik asfalt çalışması yapmayı planlıyoruz. İnşallah bu çalışmamız da kısa süre içerisinde tamamlanacak "dedi.

Bu haber 3593 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • EquinoX
  9 ay önce
  Alaşehir salihli arasındaki yol ne olucak acaba benim merakım bu 2005 te basladı sanırım yapımına
 • Mehmet ali
  9 ay önce
  Bu kadar yaptinizda salihlidenn Alaşehir e gelirken piyadeler mevkiindeki yol niye hala yapılmıyor. O kadar can kaybı yaşandı yazıklar olsun.
 • Adnan
  9 ay önce
  Alaşehir kavaklıdere yolu ne olacak dolaz Deresi çeşnili Köprüsü ne olacak Her yağmurda Taşan Dereler ne olacak Bu yoldan 20'den fazla köy hizmet almaktadır Yeşilyurt Killik yolu çok güzel olmuş bu yol ne zaman olacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emniyetten Dev Uyuşturucu Operasyonu
Emniyetten Dev Uyuşturucu Operasyonu
Alaşehir için Zirai Don Uyarısı
Alaşehir için Zirai Don Uyarısı